Blog

 • Dlaczego chętnie umieszczamy nadruki na bluzkach i koszulkach?

  Dlaczego chętnie umieszczamy nadruki na bluzkach i koszulkach?

  Praktyka umieszczania nadruków na odzieży jest znana od wieków. Jest to sposób na wyrażenie siebie lub po prostu pokazanie swojego stylu. W przeszłości nadruki te były często ręcznie malowane lub haftowane na tkaninach, dziś są zaś znacznie bardziej dostępne, dzięki metodzie druku. Z naszego wpisu dowiesz się, dlaczego chętnie umieszczamy nadruki na bluzkach i koszulkach.

  Czytaj więcej
 • Oryginalny prezent na Dzień Matki? Magiczny kubek!

  Oryginalny prezent na Dzień Matki? Magiczny kubek!

  Dzień Matki to szczególny dzień, w którym możemy okazać wdzięczność wyjątkowej kobiecie w naszym życiu. Często poszukujemy więc z tej okazji czegoś wyjątkowego i nietuzinkowego. Magiczny kubek to idealny prezent dla każdej mamy, która uwielbia spędzać czas przy dobrej kawie lub herbacie.

  Czytaj więcej
 • Jak stworzyć personalizowany nadruk na odzieży?

  Jak stworzyć personalizowany nadruk na odzieży?

  Odzież, która jest niestandardowa, pozwala nam się poczuć naprawdę wyjątkowo. Dzięki niej można wyróżnić się z tłumu i zwrócić uwagę otoczenia oryginalnym wyglądem. Jest ona także doskonałym pomysłem na nietuzinkowy prezent. Dowiedz się, jak stworzyć personalizowany nadruk na odzieży.

  Czytaj więcej
 • Czy na koszulce można nadrukować własne zdjęcie?

  Czy na koszulce można nadrukować własne zdjęcie?

  W wielu sytuacjach nie mamy pomysłu na prezent. Z jednej strony chcemy, aby był praktyczny, z drugiej zaś oryginalny. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi odzież z indywidualnym nadrukiem, ponieważ jest nietuzinkowa i może sprawić obdarowywanej osobie prawdziwą przyjemność. Upominek będzie szczególnie miły i zaskakujący, jeśli ozdobimy go własną fotografią. Dowiedz się, czy na koszulce można nadrukować własne zdjęcie.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)
 • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password